Özlük İşleri

Çalışan ile ilgili; kişisel, kimlik, öğrenim, aile, sicil, iş tecrübeleri, sağlık bilgileri, üye oldukları dernek ve klüpler, hobileri, şirket içindeki hareketleri(terfi, tayin, ücret değişikliği vb) sosyal hakları, zimmet bilgileri, alınan ödüller, cezalar, çıkış notları, izin hareketleri, organizasyonel bağlantıları  kaydediliyor, güncelleniyor ve takip ediliyor.
Tüm çalışanların birim/bölüm, unvan/görev bilgileri yer alıyor.
Çalışanın izin talebi ile başlayan ve iznin gerçekleşmesine kadar olan tüm süreç takip ediliyor, hak edilen/kullanılan ve devreden izin bilgilerine ulaşılıyor. Ayrıca, yıllık ücretli izin dışında kalan tüm izin bilgilerinin de takibine olanak sağlıyor.
İstenilen her türlü belge görsel olarak bu modül içerisinde bulunuyor. (İşe giriş bildirgesi, iş sözleşmesi, kimlik vb)
Çalışan ile ilgili bilgilerin kayıtlı olduğu bu modül, kişisel bilgi takip sistemi ile ve izin verildiği ölçüde çalışanların kendi bilgilerini görmelerine ve güncellemelerine olanak sağlıyor.
Çalışanların tüm bilgilerini kapsayan  “kişisel bilgi kartı”nın kullanımına izin veriyor.  Şirket çalışanlarının sisteme erişimleri ve kontrolü bu modülde tanımlanacak şifreler ile sağlanıyor.